MČR žactva

04.03.2023

Na vrcholu halové sezóny v Ostravě nás skvěle reprezentovali hned čtyři atleti. Jako první se na trati ukázal Vojta Vacata, který běžel 60m. př v čase 9,17s a skončil na krásném 16 místě.Na stejné trati, akorát bez překážek běžela Viki Táčnerová v čase 7.83. Tento čas ji zajistil finále, kde zaběhla čas 7.93 a umístila se na 8. místě. I druhý den vybojovala účast ve finále, tentokrát na trati 150m, kde díky novému osobáku dosáhla na skvělou 4. příčku. Stejné disciplíny absolvoval i Matěj Slatinský, který na trati 60 m doběhl v čase 7.72. Chuť si zpravil na trati 150 m, kde zaznamenal výkon 18.47, který ho vynesl na 16. místo. V závodě na 800m si skvěle počínala Domča Šťastná. Domča proběhla cílem v čase 2.27:63 a zařadila se tak na 11. místo. Gratulujeme našim atletům ke skvělým výsledkům v silně nabité konkurenci.