Mladší žactvo 7. v Praze!

19.09.2022
Také pro mladší žactvo je finále A velikým úspěchem, kterého se podařilo dosáhnout po několika letech. V pondělí 19.9. přišli atleti na stadion Eden nejen soutěžit, ale také uctít památku manželům Zátopkovým, kteří se v tento den před 100 lety narodili.
Největší oporou týmu byl Vojta Vacata, který si doběhl na trati 60 m př. pro třetí místo v rychlém čase 9.46. Své umístění pak ještě o jednu příčku vylepšil na dálce, kdy zdolal pětimetrovou hranici (5.06 m).Značnou porci bodů jsme posbírali v běžeckých disciplínách. Vítek Pokuta se blýskl na trati 150 m (19.41) i 60 m (8.23) a vybojoval tak druhé, respektive čtvrté místo. V zápětí pak Viki Táčnerová díky skvělému času 19.90 nenašla přemožitele na trati 150. Za zmínku určitě stojí výkony na výšce v podání Elišky Blažkové za 144 cm a Kiki Pištělákové za překonaných 141 cm. Nesmíme opomenout ani Emy Adamkové skvělý hod krikeťákem za 43.50 metru.
Parádní ozdobou celé soutěže pak byla štafeta na 4x60 ve složení: Ema Adamková, Vojta Vacata, Viki Táčnerová a Vítek Pokuta, která časem 31.09 pokořila stávající stodůlecký rekord! 💚