MPD mladšího žactva

21.06.2023

Nesmíme opomenout včerejší 4. kolo MPD mladšího žactvaI přes velké teplo a vydatný déšť se podařilo našim atletům dosáhnout skvělých výkonů.V běžeckých disciplínách si nejlépe vedl Jakub Soubusta, který doběhl na třetím místě v čase 23.30 (PB). Mezi holkami nejlépe doběhla Simona Balíčková v čase 22.34 (PB). Ze čtvrtého místa a zároveň osobního rekordů se mohla na trati 60m radovat Šárka Soubustová (8.91 PB).Ve skokanských disciplínách si třetí místo zajistil Ondřej Beníšek 133 a hned za ním skončil Hugo Puškař s výkonem 130(PB). Ve skoku dalekém si pro páté místo doskočila ve výkonu 397(PB) Zuzana Granátová.Ve vrhu koulí se dařilo Jakubovi Loskotovi a výkonem 7,22 dosáhl na třetí místo. Simoně Balíčkové stačil výkon 7,27 (PB) na šestou příčku. Čtvrté místo si v hodu kriketovým míčkem odnáší Veronika Poradová (30.40).Děkujeme všem atletům za reprezentaci i v nepříznivém počasí